Przejdź do treści

Dobrze ci się z nami gra? Wesprzyj serwer dotacją.

Dzięki waszym dotacjom możemy utrzymać serwery i się rozwijać. Odwdzięczymy się – otrzymasz rangę VIP’a, a dzięki niej różne bonusy w grze. Ranga VIP jest aktywna na Discordzie i wszystkich naszych mapach.

Donator

dowolna kwota *
(min. 5 zł)

Dodatkowe monety w grze:
kwota dotacji x 100

Dzięki Tobie możemy się rozwijać!

VIP Donator

20 zł

Ranga na Discordzie i w grze

Dodatkowe monety w grze: 2000

Monety za aktywność: x2

Monety za głosowanie: x2

Czas trwania: 30 dni

Super VIP Donator

30 zł

Ranga na Discordzie i w grze

Dodatkowe monety w grze: 3000

Monety za aktywność: x3

Monety za głosowanie: x3

Czas trwania: 30 dni

Ważne: po dokonaniu wpłaty stwórz Ticket na Discordzie i podaj w nim numer zamówienia oraz  imię swojej postaci w grze. Administracja serwera w ciągu 24 godzin przypisze Ci odpowiednią rangę w grze, oraz na Discordzie.

* Jeśli chcesz, możesz wpłacić dowolną kwotę (nie mniej niż 5 zł) wybierając opcję Dowolnej Dotacji powyżej oraz jej wartość (ilość) w kolejnym kroku. Ilość monet jaką otrzymasz, będzie proporcjonalna do wpłaconej przez Ciebie kwoty (kwota x 100). Ranga oraz bonusy będą przyznawane tylko za dotacje minimum 20 zł lub 30 zł i więcej.

Ranga VIP’a nie daje żadnych dodatkowych uprawnień poza wymienionymi wyżej, każdego gracza obowiązuje ten sam regulamin.

Uwaga! Gdy dokonasz dotacji, nie możesz żądać zwrotu pieniędzy!

Ilość zebranych dotacji

Każda wasza wpłata ma realny wpływ na rozwój naszego serwera. Dzięki nim możemy urozmaicić rozgrywkę dodatkowymi pluginami lub mapami biorąc pod uwagę wasze potrzeby i sugestie. Macie także pewność, że serwer będzie wciąż utrzymywany i dostępny, dopóki jesteście z nami.